One Direction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Direction

One Direction

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu

YazarMesaj
chocolate.

chocolate.

İsim : Melike
Doğum tarihi : 21/03/97

Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu   Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 3:20 am

Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu Ash-kapak

23 yaşındaki genç oyuncu Ashley Benson, bir balo elbisesi markası olan Faviana’nın yeni reklam kızı oldu! Markayla mükemmel bir fotoğraf çekimi gerçekletiren Ashley, mezuniyet balosuyla ilgili şunları yazdı;
“Mezuniyet balosu sezonu yaklaşıyor ve ben sizlerin muhteşem elbiselerinizi ve Faviana elbiselerinizin içinde ne kadar harika göründüğünüzü görmek için sabırsızlanıyorum. Balo gecesinde o kadar çok şey var ki, bir filme hazırlanıyormuşsunuz gibi! Elbiseler, takılar, ufak şımartılmalar ve tahminimce kavalyeniz. Kapatılacak çok fazla detay var, bu yüzden Faviana’nın ücretsiz balo elbisesi el kitabında neler tasarlayacağını çok merak ediyorum. Bu kitapta her organizasyon için kullanılabilecek harika ipuçları var. (Belki bir sonraki organizasyonda bazılarını kullanırım!)
Mezuniyet Balo’ma gitmek gibi bir seçeneğim hiçbir zaman olmadı ama olsaydı nasıl gideceğimi düşünmüştüm. Faviana ile olan fotoğraf çekimim en zor kısmın elbise seçmek olduğunu fark etmememi sağladı!”
https://twitter.com/lavigneisqueen

Ashley Benson Mezuniyet Baloları Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eda Ece Ashley benson BENZIYORLAMI
» Paul Wesley Hayalindeki Rol Hakkında Konuştu
» Justin Bieber Esrar İçmesiyle İlgili Konuştu!
» Emma Watson Kristen Stewart’ın Aldatma Olayıyla İlgili Konuştu!
» PS 4 Hakkında...